Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński - Pomoc prawna

O Kancelarii

Kancelaria, świadcząc pomoc prawną, kieruje się przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej oraz dobrymi obyczajami, przy zagwarantowaniu pełnej dyskrecji.

Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński

Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem zasady najwyższej staranności i dbałości o prawną ochronę interesów Klienta.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami zagranicznymi, zapewniając obsługę - także w języku polskim - na terenie m.in. Czech, Niemiec, Słowacji i USA.

Od kancelarii prawnych coraz częściej oczekuje się nie tylko skutecznego doradztwa prawnego, ale również finansowego
i biznesowego. Wiedza i doświadczenie naszych partnerów: doradców podatkowych, biegłych rewidentów oraz wykładowców uniwersyteckich ułatwiają sprostanie takim oczekiwaniom.

Zespół

Dagmara Smyrek

Agnieszka KoperwasKierownik sekretariatu. Licencjat: prawo w biznesie, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na Wydziale Zamiejscowym w Chorzowie. Obecnie kontrynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku: Administracja Publiczna i Samorządowa w Wyższej Szkole HUMANITAS Prywatnie pasjonatka polskiej kinematografii oraz thrillerów medycznych.

sekretariat@adwokatkosinski.pl


Aneta Halemba

Agata HalembaAbsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Asystentka Kierownika Sekretariatu. Prywatnie miłośniczka powieści kryminalnych.

sekretariat@adwokatkosinski.pl


Kamil Książek

Kamil KsiążekAplikant adwokacki Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał w administracji publicznej oraz w kancelariach adwokackich. Główne obszary jego zainteresowań to prawo karne oraz prawo administracyjne.

kamil.ksiazek@adwokatkosinski.pl


Magdalena Skrzypacz

Magdalena SkrzypaczAbsolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Jej zainteresowania koncentrują się wokół prawa i postępowania cywilnego oraz prawa rodzinnego. Odbyła praktyki w kancelariach adwokackich w Bytomiu i Katowicach. Przez 2 lata związana była ze Śląskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Katowicach oraz współpracowała z Fundacją „ Facultas Iuridica” w Katowicach. Prywatnie miłośniczka tańca.

magdalena.skrzypacz@adwokatkosinski.pl


Marta Lesiak

Marta LesiakAplikant radcowski Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbywając w czasie studiów praktyki w kancelariach radcowskich oraz komorniczych. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajdują się prawo cywilne oraz prawo rodzinne. Prywatnie miłośniczka mody vintage, jeździectwa oraz literatury pięknej i klasyki kryminału.

marta.lesiak@adwokatkosinski.pl


Agnieszka Koperwas

Agnieszka KoperwasAplikant radcowski, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi kancelarii komorniczej. Prywatnie pasjonatka podróży oraz literatury kryminalistycznej.

sekretariat@adwokatkosinski.pl


Jakub Piwowarczyk

Doktorant I roku na Katedrze Teorii i Filozofii Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, absolwent tej samej uczelni, odbył praktyki zawodowe w prokuraturze rejonowej, w kancelariach adwokackich i radcowskich w Katowicach i Tychach. Interesuje się prawem karnym, handlowym i międzynarodowym oraz teorią prawa i teorią polityki. Zainteresowania pozaprawne: filozofia, muzyka, sporty siłowe i sporty walki.

jakub.piwowarczyk@adwokatkosinski.pl

Skontaktuj się z nami: Bytom, pl. T. Kościuszki 9/39,
tel. +48 32 280 28 22,
sekretariat@adwokatkosinski.pl