Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński - Pomoc prawna

O Kancelarii

Kancelaria, świadcząc pomoc prawną, kieruje się przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej oraz dobrymi obyczajami, przy zagwarantowaniu pełnej dyskrecji.

Kancelaria Adwokacka Artur Kosiński

Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem zasady najwyższej staranności i dbałości o prawną ochronę interesów Klienta.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami zagranicznymi, zapewniając obsługę - także w języku polskim - na terenie m.in. Czech, Niemiec, Słowacji i USA.

Od kancelarii prawnych coraz częściej oczekuje się nie tylko skutecznego doradztwa prawnego, ale również finansowego
i biznesowego. Wiedza i doświadczenie naszych partnerów: doradców podatkowych, biegłych rewidentów oraz wykładowców uniwersyteckich ułatwiają sprostanie takim oczekiwaniom.

Zespół

Agnieszka Koperwas

Agnieszka KoperwasKierownik sekretariatu, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi kancelarii komorniczej. Prywatnie pasjonatka podróży oraz literatury kryminalistycznej.

sekretariat@adwokatkosinski.pl


Katarzyna Lizurek

Katarzyna LizurekAplikant Radcowska Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Odbyła praktyki w kancelariach adwokackich i radców prawnych w Rudzie Śląskiej i Gliwicach, a także
w Ministerstwie Finansów w Warszawie. Ulubiona dziedzina prawa: prawo cywilne, szczególnie proces cywilny i prawo rodzinne. Zainteresowania: literatura, jazda konna i tenis ziemny.

katarzyna.lizurek@adwokatkosinski.pl


Łukasz Nowak

Łukasz NowakAplikant Adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym oraz karnym. Z Kancelarią Adwokacką adwokata Artura Kosińskiego związany od dwóch lat. Zawodowo interesuje się również prawem farmaceutycznym.

lukasz.nowak@adwokatkosinski.pl


Piotr Pituła

Piotr PitułaAplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego zainteresowania koncentrują się wokół prawa i postępowania cywilnego, prawa pracy i prawa lokalowego. Zajmuje się również prawem oświatowym. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych jak i osób prywatnych, zdobyte w trakcie praktyki i pracy w kancelarii oraz towarzystwie ubezpieczeń. Jest autorem dwóch publikacji z zakresu prawa oświatowego. Posługuje się językiem angielskim.

piotr.pitula@adwokatkosinski.pl


Mateusz Bogucki

Mateusz BoguckiAplikant adwokacki Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Odbył praktyki w kancelariach adwokatów i radców prawnych w Rudzie Śląskiej i Katowicach. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa pracy. Prywatnie miłośnik historii i zapalony airsoftowiec.

mateusz.bogucki@adwokatkosinski.pl

Skontaktuj się z nami: Bytom, pl. T. Kościuszki 9/39,
tel. +48 32 280 28 22,
sekretariat@adwokatkosinski.pl